Динамо Киев - против расизма
Суперкубок Украины-2011. Финал

1-3
Шахтер-Динамо 
 5 июля 2011 года. 
Начало матча: 21:00.
Лучший игрок "Динамо" в 2010-2011 сезоне?

Результат опроса РезультатыВсе опросы нашего сайта Архив опросов

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Болельщиков : 0
Сайт адаптирован под браузер Opera
1024x768

opera  
Загрузить
 против расизма

 ФК Динамо киев - Мы против расизма!

Сезон 2009/2010 
"Динамо" против расизма 


Президент національної федерації футболу України Григорій Суркіс зробив Програмну заяву стосовно політики керівництва ФФУ щодо боротьби з расизмом у футболу, що була надіслана співробітника національної федерації, регіональним федераціям, асоціаціям, засобам масової інформації. В заяві говориться про те, що УЄФА направила всім європейським національним асоціаціям керівні принципи і рекомендації щодо розробки плану дій, спрямованого на боротьбу з расизмом в футболі. При цьому підкреслюється, що расизм - це безумовне зло, і хоча його причини не пов'язані з футболом, але, на жаль, він нагадує громадськості про себе саме в сфері футболу.

"Прояви расизму іншої дискримінації будь-кого за расою, кольором шкіри, мови, релігії або етнічного походження неприпустимі в футболі, підривають його демократичний дух, - говориться в заяві президента ФФУ. - Тому УЄФА налаштована на непримиренну боротьбу не лише з расизмом, але й з будь-яким проявом расової дискримінації, ксенофобії або забобонів”.

Нагадаємо, що в грудні 2000 року УЄФА посилила дисциплінарні заходи, і з того часу Контрольно-дисциплінарні органи прийняли більш ніж 20 рішень стосовно санкцій до ініціаторів расистських дій. Усвідомлюючи велику серйозність проблеми і складнощів на шляху її розв'язання, ФФУ готова зробити свій внесок у розв'язання загальноєвропейської проблеми і повести рішучу роботу з викоренення расизму в футболі. "Ми добре розуміємо, що певних результатів і змін можна досягти постійно об'єднуючи зусилля всіх - гравців, тренерів, керівників стадіонів, клубів (команд), арбітрів, делегатів ФФУ і, звичайно ж, працівників засобів масової інформації та вболівальників, тобто всіх, кому небайдужий футбол. Досягти певних наслідків неможливо без допомоги держави, особливо її інституцій, котрі мають вплив на спорт, молодь, освіту та охорону громадського порядку”, - йдеться у зверненні. Асоціації Англії, Німеччини, Іспанії, Норвегії, Польщі, Угорщини та інші розробили і впровадили комплексні заходи з цього питання. Вивчивши досвід європейських країн, федерація маємо рішучий намір спільно з ними і УЄФА об'єднати всіх під гаслом "Разом проти расизму!". Водночас ми враховуємо, що в Україні панує міжнаціональна злагода і на стадіонах нашої держави не було жодного расистського інциденту.

"Виконком ФФУ на черговому засіданні розгляне питання боротьби стосовно будь-якої дискримінації людини за ознакою кольору шкіри, віросповідання або національності. Головною метою політики керівництва ФФУ являється популяризація та підвищення престижу футболу, в якому немає місця явищам расизму. Тому ця Програмна заява висвітлює намір Національної федерації впровадити в життя розроблений національний проект і план заходів, спрямованих на підтримку заклику УЄФА про боротьбу з расизмом в футболі і перетворити його на системну довгострокову програму дій, визначивши при цьому порядок нашого співробітництва з усіма колективними членами, клубами, тренерами, гравцями, арбітрами, делегатами, уболівальниками, засобами масової інформації, державними і недержавними організаціями в цій важливій справі.

Закликаю всіх приєднатися до гасла УЄФА "Разом проти расизму!" і докласти спільних зусиль щодо протидії можливим інцидентам розпалювання національної ворожнечі, берегти мир і спокій в Україні” – підкреслив президент Федерації футболу України Г.М.Суркіс.

                                                     Динамовские легионеры про «проблему расизма» в Украине


 
Бадр Каддури (Марокко) Для меня в Киеве все сложилось хорошо, как на бытовом, так и на игровом уровнях. Я наладил хорошие отношения с ребятами в команде. Главное, что я чувствую поддержку партнеров, наша команда стремится побеждать в каждом матче.

Жизнь в Украине отличается от жизни в Марокко - разная культура, климат, кухня... Самые большие сложности меня, мусульманина, ожидают в священный месяц Рамадан. Я стараюсь вникнуть в новые условия, у меня есть желание приобрести новых друзей и сделать мою "украинскую" жизнь привычной.

Честно говоря, проблем на почве расизма я не испытываю, хотя регулярно читаю, что в Европе тот или иной футболист сталкивается с подобным явлением. На мой взгляд, это недопустимо - проявлять свою нетерпимость к человеку с другим цветом кожи или вероисповеданием.

 
Диого Ринкон (Бразилия) Моей самой большой проблемой в Киеве является языковой барьер. Для общения с партнерами на поле мне хватает универсального "языка футбола". Но я конечно учу язык, регулярно занимаюсь с преподавателем.

Я без особых сложностей адаптировался в команде. Все футболисты "Динамо" профессионалы высокого уровня, которые помогают мне как на поле, так и за его пределами. Очень много делает для того, чтобы я полностью освоился в Украине мой переводчик. Я уже достаточно хорошо знаю город и чувствую, что киевляне, причем не только болельщиков, относятся ко мне очень благожелательно.

Проблема борьбы с расизмом приобретает сейчас в Европе очень острый характер. Мне, к счастью, не приходилось выслушивать обидные выкрики или видеть на трибунах плакаты. Очень хочу, чтобы и другие футболисты не испытывали проблем на этой почве.

Copyright MyCorp © 2020
Украинская Премьер-Лига


Динамо -Металлист
10 июля 2011 года. 
Начало матча: 19:30.

Логин:
Пароль: