"ДИНАМО" ПО-ПРЕЖНЕМУ С БОЛЬШИМ ОТРЫВОМ ЛИДИРУЕТ В СИМПАТИЯХ УКРАИНСКИХ БОЛЕЛЬЩИКОВ - 7 Июля 2011 - Динамо Киев
 
Суперкубок Украины-2011. Финал

1-3
Шахтер-Динамо 
 5 июля 2011 года. 
Начало матча: 21:00.
Лучший игрок "Динамо" в 2010-2011 сезоне?

Результат опроса РезультатыВсе опросы нашего сайта Архив опросов

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Болельщиков : 0
Сайт адаптирован под браузер Opera
1024x768

opera  
Загрузить


"ДИНАМО" ПО-ПРЕЖНЕМУ С БОЛЬШИМ ОТРЫВОМ ЛИДИРУЕТ В СИМПАТИЯХ УКРАИНСКИХ БОЛЕЛЬЩИКОВ
 
 

Протягом 10–20 червня 2011 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки. Методом інтерв'ю опитано 2040 респонденти, що мешкають в усіх областях України (включно з містом Києвом) та в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років

У перебігу опитування респондентам ставилося запитання про 

те, чи є вони футбольними вболівальниками. До футбольних вболівальників зараховувалися ті, хто повідомив, що вони «сильно цікавляться» або «скоріше цікавляться» футболом. Саме їм ставилися питання про їхні клубні симпатії в українському футболі. Усього згідно з результатами опитування 35% респондентів є футбольними вболівальниками.

Статистична похибка вибірки не перевищує (без врахування дизайн-ефекту) 3.8% для показників, близьких до 50%, 3 .3% — для показників, близьких до 25% або 75%, 2.5% — для показників, близьких до 12% або 88%, 1.7% — для показників, близьких до 5% або 95%, 0.8% для показників 1% або 99%.

На питання «Виберіть, будь ласка, з цього списку клуб, який Ви підтримуєте найбільше, коли він грає в чемпіонаті України (Прем'єр-Лізі)?» були отримані такі відповіді (наводимо лише ті клуби, які набрали більше 1%).

– Клуб «Динамо» (Київ) обрали 40% опитаних респондентів, «Шахтар» (Донецьк) — 30%, клуб «Карпати» (Львів) підтримують 7% опитаних, «Дніпро» (Дніпропетровськ) — 5%, «Металіст» (Харків) — 4%, «Чорноморець» (Одеса) — 3%, «Волинь» (Луцьк) — 2%. Клуби «Зоря» (Луганськ) та «Ворскла» (Полтава) отримали 1% підтримки.

За регіональним розподілом:

– Футбольний клуб «Динамо» (Київ) має найбільшу підтримку в Центральному (70%) та Західному (45%) регіонах. У Південному регіоні цей клуб підтримують 34% опитаних, у Східному — 8%;

– Футбольний клуб «Шахтар» (Донецьк) має найбільшу підтримку в Східному (68%) та Південному (24%) регіонах. У Центральному регіоні його підтримали 19% опитаних, у Західному — 13%;

– Футбольний клуб «Карпати» (Львів) має підтримку практично лише у Західному регіоні (25%), та 1% — у Центральному; «Дніпро» (Дніпропетровськ) підтримують 19% у Південному регіоні та 0 . 5% — Центральному;«Металіст» (Харків) — 17% підтримки у Східному та 0 . 5% у Центральному, «Чорноморець» (Одеса) — 10% у Південному та 1% — у Західному регіонах. Клуб «Волинь» (Луцьк) має підтримку лише у Західному регіоні (7%). Клуб«Зоря» (Луганськ) має 5% підтримки у Східному та 0 . 5% — у Центральному регіонах, «Ворскла» (Полтава) — 4% підтримки у Центральному регіоні.

На питання « Виберіть, будь ласка, з цього списку український клуб, що Ви підтримуєте найбільше, коли він грає в європейських турнірах (Лізі Чемпіонів і Лізі Європи)?» були отримані такі відповіді (наводимо лише ті клуби, які набрали більше 1%).

– Клуб «Динамо» (Київ) обрали 47% опитаних респондентів, «Шахтар» (Донецьк) — 36%, клуб «Карпати» (Львів) — 4%, «Дніпро» (Дніпропетровськ) — 3%, «Чорноморець» (Одеса) та «Металіст» (Харків) — по 2% та «Ворскла»(Полтава) — 1% опитаних українців.

За регіональним розподілом:

– Футбольний клуб «Динамо» (Київ) має найбільшу підтримку у Центральному (73%) та Західному (62%) регіонах. У Південному регіоні його підтримують 39%, у Східному — 11% опитаних;

– Футбольний клуб «Шахтар» (Донецьк) має найбільшу підтримку в Східному (77%) та Південному (32%) регіонах. У Центральному та Західному регіонах його підтримали 19% опитаних;

– Футбольний клуб «Карпати» (Львів) має найбільшу підтримку у Західному регіоні (14%), та по 1% у Центральному та Південному регіонах; «Дніпро» (Дніпропетровськ) підтримують 12% у Південному та 1% у Західному регіоні,«Чорноморець» (Одеса) має 9% підтримки у Південному та по 1% у Центральному та Західному регіонах; «Металіст»(Харків) — 9% у Східному та 0 . 5% у Центральному регіонах, «Ворскла» (Полтава) — 4% підтримки у Центральному регіоні.

Источник
Категория: Новости | Просмотров: 226 | Добавил: $SHEVA7$ | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Украинская Премьер-Лига


Динамо -Металлист
10 июля 2011 года. 
Начало матча: 19:30.

Логин:
Пароль: