Динамо Киев - База
Суперкубок Украины-2011. Финал

1-3
Шахтер-Динамо 
 5 июля 2011 года. 
Начало матча: 21:00.
Лучший игрок "Динамо" в 2010-2011 сезоне?

Результат опроса РезультатыВсе опросы нашего сайта Архив опросов

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Болельщиков : 0
Сайт адаптирован под браузер Opera
1024x768

opera  
Загрузить
 База
2002 році вперше в Україні Державна премія в області архітектури та будівництва була присвоєна споруді спортивного призначення. Такої честі удостоїлась Навчально-Тренувальна База (НТБ) ФК «Динамо» (Київ) в Конча-Заспі.

 


Своєю заміської резиденцією київське «Динамо» обзавелось після того, як у 1961 році першим у футбольному СРСР порушило монополію московських клубів та виграло золоті медалі чемпіонів країни. Небайдуже до футболу тодішнє керівництво республіки віддячило динамівців тим, що виділило їм у мальовничому передмісті Києва Конча-Заспі ділянку під будівництво тренувальної бази.

Через тридцять років добре обжита двоповерхова будівля уже не відповідала сучасним вимогам із забезпечення повноцінної футбольної праці та відпочинку. Амбіційним планам клубу на національній та європейській арені повинна була в повній мірі відповідати нова клубна навчально-тренувальна база.
.Від проекту, підготованого архітектурною майстернею Віталія Оксюковського, до його втілення пройшло більше двох років. 28 березня 1998 року новісінький комплекс був урочисто відкритий. Із тих пір він не перестає викликати захоплення у тих, хто побачив його на власні очі, і гордість у тих, хто його збудував. Сьогодні у багатьох киян сама назва «Конча-Заспа» твердо асоціюється із ультрасучасною Навчально-Тренувальною Базою ФК «Динамо» (Київ). 

Серцем Навчально-Тренувальної Бази київського «Динамо» є шестиповерхова будівля загальною площею близько 10 тис. кв. м., на яких розмістились готельний та медичний комплекси. У холі гостей зустрічає унікальна конструкція: у масивній основі із граніту зроблено сферичне сідло, на якому установлена ідеально підігнана 500-кліограмовий кам’яна куля. Коли під неї подається вода, вона, наче гумовий м’ячик, легко плескається у її струменях. Заворожуюче видовище! 

На першому поверсі знаходиться ресторан на 50 місць для футболістів та тренерів, плавальний басейн та адміністративно-господарські служби. У підвалі розміщена пральня. До речі, водопостачання у бази автономне: вода надходить із двох свердловин глибиною 216 та 86 метрівДругий, третій та четвертий поверхи готельного комплексу відведені для проживання гравців та тренерів київського "Динамо". П'ятий та шостий займають футболісти збірної України. Номер, у якому мешкав на базі Валерій Васильович Лобановський - 510-й - знаходиться на п'ятому поверсі. Якщо Другий, третій та четвертий поверхи готельного комплексу займають гравці київського «Динамо». У зручних та комфортабельних номерах вони живуть удвох. А от футболістам збірної команди України (на час перед матчевих зборів) на п’ятому та шостому поверхах відведені одномісні номери. Із 2002 року в кімнаті № 510 не живе ніхто – в пам’ять про її першого та єдиного постояльця Валерія Васильовича Лобановського. Усе в кімнаті збереглось так, як було за життя Великого Тренера… 

Усі номери укомплектовані за принципом: «Нічого зайвого!» Але при цьому ергономічно та естетично в них передбачено усе необхідне для повноцінного відпочинку та підготовки. 

У холах поверхів та в номерах футболістів знаходяться телевізори, є можливість перегляду двох десятків ефірних та супутникових програм. Любителі більярду у спеціально відведеній для гри кімнаті «відводять душу» на зеленому сукні столів для американського та російського його варіантів. 

Особливий шарм інтер’єру будівлі надають 320 стильних картин, розташованих у його кімнатах та коридорах. Причому на кожному поверсі картини підібрані за певною тематикою. 

Ну а здоров’я та відмінна фізична форма футболістів підтримуються у медичній частині корпусу. Тут спортсмени проходять курси реабілітації в парових і сухих банях, гідромасажних та лікувальних ваннах. Поруч знаходиться кабінет функціональної діагностики. Усе – у відповідності з сучасними вимогами спортивної медицини.Особлива гордість динамівських лікарів – барокамера, у якій можна створювати атмосферу гірського курорту з повітрям необхідної якості та тиску. Як стверджують спеціалісти і свідчить практика, сеанси такої фізіотерапії чудово відновлюють та адаптують організм спортсмена до важких фізичних навантажень. 

Тим же цілям служить і тренажерна зала, обладнана п’ятьма різновидами кардіотренажерів та двома десятками тренажерів для розвитку різних груп м’язів. Усі вони – виробництва італійської фірми Technogym – світового лідера у цій галузі. 

Місцем, де динамівці конструюють моделі своєї гри, по праву вважається клас теоретичної підготовки. Він обладнаний усім необхідним для детального вивчення своїх майбутніх суперників і «роботи над помилками» в уже зіграних матчах. У розпорядженні тренерів та футболістів – унікальний відео архів та сучасна відеоапаратура. 

А от для звіту перед представниками засобів масової інформації під час прес-конференції як не можна краще підходить простора та містка – на 80 місць – конференц-зала. 

Навколо готельного корпусу розташувались п’ять повнорозмірних відкритих полів. Одне з них – синтетичне, решта – із натуральним трав’яним покриттям. Усі поля обладнані електричними системами підігріву: на глибині 20 см прокладена спеціальна система проводів, яка забезпечує необхідне прогрівання верхнього шару ґрунту за температури оточуючого повітря до –12 градусівІнфраструктура НТБ отримала новий розвиток із початком будівництва в 2000 році критого футбольного манежу. Він був зведений у рекордно стислий термін – усього за шість місяців. Із введенням його в експлуатацію динамівські команди усіх рівнів (у тому числі і дитячі) отримали можливість тренуватись незалежно від пори року, доби та погоди. Вражаюча будівля розміром 100x72 метри із висотою в центрі 18,6 метри, манеж ефективно обігрівається – сучасне обладнання дозволяє в осінньо-зимовий період підтримувати в ньому для футболістів температурний режим. 

Навчально-Тренувальну Базу ФК «Динамо» (Київ) в Конча-Заспі обслуговує небагаточисленний персонал профільних спеціалістів – від поварів до майстрів трав’яних газонів. Їхні зусилля направлені на створення таких умов, коли б футболісти та тренери почувалися б майже як вдома і, головне, могли б повноцінно готуватись до нових поєдинків.

Copyright MyCorp © 2018
Украинская Премьер-Лига


Динамо -Металлист
10 июля 2011 года. 
Начало матча: 19:30.

Логин:
Пароль: